Series
Ratings
651
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 2.0
The Devil Next DoorRated ★ 3.0
First LadiesRated ★ 4.0
The MotiveRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
One the WomanRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5