Movies
Ratings
92
The King's WardenRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Doll MasterRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5