Movies
Ratings
337
The HoleRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
April StoryRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
Liar x LiarRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 2.5
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.0