Movies
Ratings
657
RockyRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 4.0
The HighwaymenRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Bad BatchRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0