Movies
Ratings
404
Once We Were UsRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
WickedRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 3.5
And So The Baton Is PassedRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 5.0