Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0