Series
Ratings
12
Reborn RichRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 2.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0