Titles you rated
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0