Movies
Ratings
830
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0- A LITTLE PONDRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 0.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
Sasquatch SunsetRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Juhee from 5 to 7Rated ★ 3.0