Movies
Ratings
573
OkjaRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5