Titles you rated
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
The AnimatrixRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0