Titles you rated
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
Valerie and Her Week of WondersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Face of AnotherRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.5
DaisiesRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.5
The Tin DrumRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.0
Cake CountdownRated ★ 2.0
Roof SexRated ★ 2.0