Movies
Ratings
78
InceptionRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0