Movies
Ratings
525
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 2.5
Carnival of SoulsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5