Movies
Ratings
179
Dear JohnRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0