Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.0
LionRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
An American CrimeRated ★ 3.0