Titles you rated
My MisterRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Thumping Spike 2Rated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0