Movies
Ratings
801
The King's WardenRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Night HouseRated ★ 3.0
NightbitchRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0