Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0