Titles you rated
The MartianRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Operation FinaleRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 5.0
People in ElanciaRated ★ 3.5- 굿게임(GG), 한국의 게이머는 어떻게 만들어지는가Rated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 3.5- On the LineRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0