Series
Ratings
31
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Zombie DetectiveRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0- Fighting Spirit RisingRated ★ 5.0
- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 5.0
- Fighting SpiritRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5