Series
Ratings
226- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love Is BlindRated ★ 3.5