Movies
Ratings
434
The Florida ProjectRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Never ForeverRated ★ 3.5