Titles you rated
Green BookRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 2.5
GretaRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 0.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 0.5- WishRated ★ 3.0
Hard HitRated ★ 0.5
The MediumRated ★ 0.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 2.5