Movies
Ratings
1104
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Bad LandsRated ★ 2.5
My Dearest Fu BaoRated ★ 4.0
Young Adult MattersRated ★ 1.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 4.0
His Three DaughtersRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0