Movies
Ratings
67
Once We Were UsRated ★ 3.0
TampopoRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 5.0