Series
Ratings
14
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0