Movies
Ratings
266
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
RoofmanRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Dog DaysRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0- VEGETARIAN DIARYRated ★ 4.5
FanaticRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5