Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5