Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0