Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5- Rooftop House OmakaseRated ★ 4.0
- Eternal CinemaRated ★ 0.5
- A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 1.0
- Dream Within a DreamRated ★ 2.0
- Way HomeRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.5