Movies
Ratings
208
High Plains DrifterRated ★ 5.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
We Will Rock YouRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The UntouchablesRated ★ 5.0
Japan SinksRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Stand Up GuysRated ★ 2.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5