Movies
Ratings
91
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0