Titles you rated
AnnaRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Welcome to Wedding HellRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0