Movies
Ratings
834
The King's WardenRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.5
The Deepest BreathRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
On-Gaku: Our SoundRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5