Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
S LineRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0