Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
God Help the GirlRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Lullaby for PiRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5