Movies
Ratings
310
The Dark KnightRated ★ 3.0
ChaplinRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Pink FlamingosRated ★ 3.0