Movies
Ratings
52
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TagRated ★ 2.5
Meet the RobinsonsRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 2.5
Toy Story That Time ForgotRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0