Movies
Ratings
876
War MachineRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Knock at the CabinRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5