Movies
Ratings
968
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The RIPRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
September 5Rated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
All the Bright PlacesRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5