Series
Ratings
26
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Strongest DeliverymanRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5