Series
Ratings
28- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- Neko ZamuraiRated ★ 3.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Residential ComplexRated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0- 東京センチメンタルRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0