Movies
Ratings
575
Just My LuckRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 5.0
Little ManhattanRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
French KissRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 5.0
The Fabulous Baker BoysRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
HellcatsRated ★ 5.0