Movies
Ratings
511
The King's WardenRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 2.0