Movies
Ratings
356
Silent FriendRated ★ 4.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
Evil Dead RiseRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.5
RougeRated ★ 3.5
Scream 3Rated ★ 2.5
Scream 2Rated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.5
Until the End of the WorldRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 5.0
The American FriendRated ★ 4.0
Noroi: The CurseRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5