Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
American PrimevalRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Barbarians Season 1Rated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5