Movies
Ratings
442
A Quiet Place Part IIRated ★ 0.5
A Quiet PlaceRated ★ 0.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 0.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.0
Slender ManRated ★ 1.0- The Man Who LaughsRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
The Brothers GrimmRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5