Movies
Ratings
26
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 1.5
LucyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0