Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5